Monşarj Asansör Servis Asansörü

Monşarj Asansör Servis Asansörü

Monşarj Asansör, Servis Asansörü, Yemek Asansörü, Mutfak Asansörü

Monşarj asansörler, çoğunlukla çok katlı restoranlarda, villa tipi konutlarda, ev içi, iş yeri, yatlarda, arşiv odalarında yurt ve yemekhanelerde kullanılan tabak, bardak, çatal, kaşık, tepsi, yemek gibi servis ürünlerinin taşındığı yemek servis asansörleridir. İnsanın giremeyeceği boyutlarda tasarlanmakta olan küçük çaplı yüklerin taşınması amaçlı üretilir. Monşarj asansörler İnsan taşınmaz şekilde tasarımlanır. Servis asansörleri Kabin ebatları, kullanım amacına paralel olarak diğer asansör tiplerinin kabinlerinden çok daha küçüktür. 50x50x50cm, 60x60x60cm, 70x70x70cm, 80x80x80cm, 90x90x90cm, 100x100x100cm olarak kabin iç ölçüleri olarak tasarımlanır. Yemek asansörleri kat kapıları genellikle giyotin tip olmakla beraber yarı otomatik kapılar da (çarpma kapılar) kullanılır. İçinde taşınan malzemelerin özelliklerinden dolayı kabinlerimiz hijyenik hassasiyetlere uygun paslanmaz sac malzemelerden üretilir.

Monşarj asansörler çağır gönder dijital kumanda butonları ile çalışmaktadır. Motorlarımız genelde tamburlu olmakla birlikte karşı ağırlıklı olarak ta müşterimizin isteğine göre şekillenmektedir. Yemek asansörlerimizin taşıma kapasitesi 50kg ile 500kg arasında belirlenir. Monşarj asansörler tek girişli, karşılıklı girişli veya L şeklinde girişli olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Gerek bina içinden gerekse bina dışından montajı kolay bir şekilde yapılarak galvaniz sacdan kaynak kullanılmadan vidalı sistemle çelik konstrüksiyonlu olarak tasarlanmıştır.
Monşarj asansörlerimiz makine dairesi gerektirmeden gerek son katta gerekse en alt kat zeminine motorlarımız monte edilerek üretilmiştir.
Müşterilerimizin isteğine göre monşarj asansörler cam kapılı, kabin içi aydınlatma, yemeklerin soğumaması için kabin içi ısıtmalı sistem olarak ta dizayn edilmektedir.

Dinamik ve güler yüzlü kadromuz ile kaliteli işçilik ve zamanında teslimat anlayışını prensip edinen Mirsan asansör sizleri de arasına katarak bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.