Araç Platformu Oto Park

Araç Platformu Oto Park

Araç Platformu, Oto Park;

Mevcut binalarda yeterli otopark alanı olmayışından dolayı, binaların üst ya da bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Taşıma kapasitesi 3.000 Kg ile 10.000 Kg arasında değişen araç platformları ve oto park sistemleri, binaların üst ve bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamakta; yol, rampa gibi alan kayıplarını binaya geri kazandırmaktadır. Araç platformu içine araç ile girildiğinde sürücünün aracından inerek istediği kata göndermesini sağlayan buton sistemi sayesinde kullanıcıya büyük kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Araç platformları 2006/42/AT Makine Emniyeti Yönetmeliğine uygun olarak yapılır. Hızları 0,15m/s olarak tasarlanmaktadır.

Oto Park özellikle kapalı alan ve tavan yüksekliği sınırlı otoparklarda kapasite artırımı uygulamaları için en makul ve hızlı çözüm, Minimum 270 cm tavan yüksekliklerinde dahi 2 sedan aracı sığdırabilme imkanı sağlayan devrimsel tasarım, Genellikle kapalı otoparklarda kullanılır ve bir araçlık park yerine, çukur gereksinimi olmaksızın bağlantılı olarak 2 katına çıkarma imkanı sağlanır. Ticari otoparklar, oteller, hava limanları, alışveriş merkezi gibi yoğun otoparklar için en makul ve en hızlı çözümdür

Dinamik ve güler yüzlü kadromuz ile kaliteli işçilik ve zamanında teslimat anlayışını prensip edinen Mirsan asansör sizleri de arasına katarak bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.