Hakkımızda

Mirsan Asansör Hakkımızda

15 yılı aşkın bir süredir yapıların değerinin artmasında önemli bir etken olan asansör ve yürüyen merdiven satışını, montajını ver servis hizmetini gerçekleştirdik. Bu bilgi birikimi ile ülke sınırlarını aşarak Ermenistan, Irak, Afrika-Kongo, Kenya, Uganda gibi dünyanın dört bir yanındaki çeşitli ülkelerde hastane, otel ve iş merkezi asansörleri tesis etmek için fizibilite çalışmaları yapıp müşteri istekleri doğrultusunda asansör projeleri yaptık. Firmamız, gelişen Türkiye’ de asansör sektöründeki tüm isteklere cevap verebilmek için Mayıs 2019 tarihinden itibaren Mirsan Asansör ve Mühendislik olarak sektöre hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamızın amacı; koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu gaye ile montajlarımızı AB teknik mevzuatı 2014/33 AB sayılı Asansör Yönetmeliğine uygun ve CE yeterliliğinde faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yaşam standartlarını yükseltecek yeni değerler ortaya çıkararak en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Bu sorumluluk bilinciyle hep birlikte Kaliteyi uygun koşullarda müşterilerine sunmayı ve hep daha iyiye ulaşmayı hedefleyen firmamız “Geleceği bekleyen değil, karşılayan olmaya” devam edeceğiz. En iyi kaliteyi, süratli hizmet anlayışı ile, uygun fiyata almak için, bizimle irtibat kurmanız temennisi ile.

İTHALAT ve İHRACAT pazarlama ağında geniş yelpazeye sahip olan firmamız Türkiye'de olduğu gibi tüm komşu ülkelerde dahil olmak üzere başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kalitesi referansları ile sabitlenmiş olan Mirsan asansör,
çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır

Dinamik ve güler yüzlü kadromuz ile kaliteli işçilik ve zamanında teslimat anlayışını prensip edinen Mirsan asansör sizleri de arasına katarak bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.